Mano Mundo Mano Mundo
Wanneer: 07/05/2011 om 16u50
  08/05/2011 om 15u40
Prijs: gratis
Tickets: www.manomundo.be
Ook dit jaar staat Moussem op Mano Mundo. Zaterdag 7 mei om 16.50u speelt niemand minder dan Rachid Kasmi op het grote podium. En zondag 8 mei om 15.40u steekt Brahim met Sandrine aan zijn zijde de weide in vuur en vlam.
Rachid Kasmi

Als kind geraakte Rachid Kasmi in de ban van Michael Jackson, Cheb Khaled en George Wassouf. De uiteenlopende stijlen van deze artiesten zorgden voor zijn veelzijdige repertoire van vandaag. Door jarenlang intensief op te treden heeft deze jongen uit Borgerhout ook een ijzersterke live reputatie opgebouwd die reikt van België, Nederland, Duitsland, Frankrijk tot in Tunesië, Algerije en Marokko.
Steeds op zoek naar nieuwe uitdagingen, staat Rachid Kasmi met zijn raï en reggada op het grote Mano Mundo Podium. Kwaliteit en feest gegarandeerd!

Brahim ft. Sandrine

“Soulman Brahim” komt terug in 2011 … en hoe! Met een gloednieuwe plaat vol stomende Soul, R&B en Electrified Sounds. Jazeker, Brahim zat niet stil al die tijd. “ELECTRIFIED” is de titel van het dubbelalbum en ligt in de lijn van zijn vorige cd “Evolution”. De nieuwe CD heeft de soul en R&B, zoals we die van Brahim gewoon zijn, maar deze keer overgoten met een heerlijk vleugje electronische pop.
Zijn nieuwe tour wordt alweer uniek : met intieme, pakkende momenten maar ook met vette grooves en uitbundige new-soul. Voor Mano Mundo brengt hij speciaal zijn Soulsister Sandrine mee!
Are you ready 2 get electrified?

Mano Mundo vindt zoals steeds plaats op het provinciaal domein De Schorre.